Lenovo Yoga 2 10" nadchodzi! Nie wiadomo jednak z jakim systemem... - Tabletowo.pl

Lenovo Yoga 2 10″ nadchodzi! Nie wiadomo jednak z jakim systemem…

Dołącz do dyskusji 0

Wedle tego, co znaleziono w Internecie, Lenovo przygotowuje drugą serię udanych tabletów Yoga. Niestety nie wiadomo jaki system będzie napędzał nowe urządzenia, chociaż wiadomo, że w tej serii zdecydowanym faworytem będzie Android – dużo „pewniejsza” platforma mobilna.

O nowej Yodze wiemy tylko z oznaczeń Federalnej Komsiji łączności, które odnaleziono w sieci dla tego modelu. Konkretnie nie całego urządzenia, lecz klawiatury Bluetooth, prawdopodobnie działającą także jako etui dla tego sprzętu. Niepewność, co do platformy użytej w nowej Yodze bierze się stąd, iż zarówno dla Androida i dla Windows idea dołączanej klawiatury Bluetooth zupełnie pasuje – przy czym w Androidzie pełni ona wyłącznie funkcję dodatku do tabletu, a w przypadku Windows staje się elementem przekształcającym na ogół w małego netbooka – razem z dobrodziejstwami nowych okienek Microsoftu. Tabletowo.pl Lenovo Yoga 2 10" nadchodzi! Nie wiadomo jednak z jakim systemem... Ciekawostki Lenovo Nowości Plotki / Przecieki

Dotychczas, Yoga 2 (Pro) używano do sygnowania urządzeń z Windows na pokładzie, charakteryzujących się zastosowaniem w nich procesorów Intela – BayTrail lub Haswellów, jednak w tym wypadku występuje możliwość, iż mamy do czynienia z urządzeniem z Androidem. Obecnie, sprzęt Lenovo z Androidem zawiera w sobie SoC MediaTek lub Qualcomma, ekrany Full HD lub HD, 1 GB RAM i duże baterie pozwalające nawet na 18-godzinną, nieprzerwaną pracę.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona