Lenovo Watch 9

Jeszcze taniej: Lenovo Watch 9 za niecałe 74 złote – tak tanio jeszcze nie było!

Lenovo Watch 9 to jedno z najgorętszych akcesoriów tego roku. Zegarek zaskoczył nas wszystkich świetnym stosunkiem ceny do jakości. Już kilka razy był dostępny w dobrych promocjach, lecz tym razem cena tego sprzętu jest najniższa w historii.

Reklama

Lenovo Watch 9 to hybrydowy zegarek, który pokazuje godzinę w tradycyjny sposób, tzn. za pomocą fizycznych wskazówek, ale do tego oferuje również funkcje smart. Poprzez Bluetooth możemy go połączyć ze smartfonem, dzięki czemu urządzenie będzie liczyć kroki i monitorować sen, a także powiadamiać o przychodzących SMS-ach i rozmowach telefonicznych.

Reklama

Tym razem Lenovo Watch 9 pojawił się w promocji w sklepie JoyBuy. Co ważne, dostępne są obie wersje kolorystyczne, czyli biała i czarna, a przesyłka jest darmowa. Ile kosztuje? 19,99 dolarów amerykańskich, co daje nam ~74 złotych – oczywiście przy płaceniu kartą Revolut. Radzę się jednak pospieszyć! Promocja kończy się wraz z końcem dnia dzisiejszego (tj. poniedziałek).

Z Lenovo Watch 9 korzystam od tygodnia i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Największym dla mnie problemem (i sądząc po komentarzach – dla Was też) jest aplikacja do sterowania zegarkiem. Gdy mnie z niej wylogowało (z niewiadomych przyczyn), nie mogłem się do niej ponownie zalogować. Na szczęście przywróciłem połączenie Lenovo Watch 9 ze smartfonem dzięki bliźniaczej aplikacji iPowerful. Myślę jednak, że o appce Lenovo Watch (i iPowerful) jeszcze się wypowiem na łamach Tabletowo.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/06/11/lenovo-watch-9-apliakcja-pierwsze-wrazenia/

Źródło: Pepper