Lenovo Vibe C pojawił się w jednym z chorwackich sklepów | Tabletowo.pl

Lenovo Vibe C pojawił się w jednym z chorwackich sklepów

Dołącz do dyskusji 0

W chorwackim sklepie internetowym pojawił się dziś nieznany dotąd smartfon od Lenovo. Vibe C to typowy średniak z 5-calowym wyświetlaczem i dość przeciętnymi podzespołami.

Lenovo Vibe C został wyposażony w 5-calowy ekran HD (1280×720 pikseli), na którym wyświetlany będzie system operacyjny Android w nieco „przestarzałej” już wersji 5.1.1 Lollipop. Sercem smartfona jest czterordzeniowy procesor, nie ma jednak ani słowa o tym, jaka to jednostka lub chociaż jaką częstotliwością taktowania charakteryzują poszczególne rdzenie.

W Lenovo Vibe C znajdziemy 1GB pamięci RAM, czyli stosunkowo nie dużo. Zdjęcia możemy wykonać 5-megapikselowym aparatem głównym lub kamerką frontową o matrycy 2 Mpix. Całość dopełnia 8GB pamięci wbudowanej (możliwość rozbudowy maksymalnie o 32GB przy użyciu kart microSD) oraz akumulator o pojemności 2300 mAh.

Na stronie sklepu możemy przeczytać, że Lenovo Vibe C został wyceniony na 698 kun, co w po przeliczeniu daje około 410 złotych. Wysyłka rozpocznie się po 18 maja.

Źródło: ekupi, gsmarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona