Lenovo ThinkPad Indigo za 1699 złotych w ofercie Citeam - Tabletowo.pl

Lenovo ThinkPad Indigo za 1699 złotych w ofercie Citeam

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Indigo za 1699 złotych w ofercie Citeam Nowości

Co zrobić, żeby z magazynów pozbyć się zapasów zalegającego sprzętu elektronicznego? Nawiązać współpracę z jednym z serwisów oferujących grupowe zakupy, obniżyć cenę danego urządzenia i czekać czy oferta przypadnie klientom do gustu. Schemat znany nie od dziś. Tym razem w serwisie Allegro, dokładnie na Citeam, pojawił się tablet Lenovo ThinkPad Indigo za 1699 złotych.

Urządzenie do najnowszych nie należy, bowiem jego oficjalna prezentacja miała miejsce prawie rok temu. Niemniej trzeba zauważyć, że producent robi wszystko, by jego nabywcy nie byli zawiedzeni brakiem wsparcia z jego strony i by zainteresować nim nowych klientów – już w maju ma wypuścić aktualizację systemu do wersji Android 4.0 Ice Cream Sandwich (obecnie działa w oparciu o Androida 3.2).

Uwielbiamy promocje – zwłaszcza te, w których można sporo oszczędzić. Tak też jest w tym przypadku. Napis na CiTeam głosi, że w naszych portfelach zostanie 750 złotych (cena obniżona z 2449 na 1699 złotych). A jak jest w rzeczywistości? Tablet Lenovo w tej samej konfiguracji (32GB, WiFi, bez 3G) można dostać w sieci od 2012 złotych – za Ceneo (jeśli znajdziecie taniej – proszę o link), więc różnicę widać gołym okiem – może nie te 750 zł, ale jednak.

Co ciekawego otrzymujemy kupując Lenovo ThinkPad Indigo (znanego również jako ThinkPad Tablet), poza 12-miesięczną gwarancją i bezpłatną dostawą? Przede wszystkim 10,1-calowy ekran pojemnościowy IPS pokryty Gorilla Glass o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz, 32GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, 1GB RAM, wyjście HDMI, GPS, Bluetooth oraz, oczywiście, WiFi. Do urządzenia dodawany jest rysik.

Do dyspozycji użytkowników zostały oddane następujące aplikacje (za Citeam):

– Documents To Go: możesz tworzyć pliki Word, Excel i PowerPoint, wyświetlać pliki PDF, Google Docs,
– Printer Share: możesz drukować maile, SMSy, dokumenty przez internet lub na pobliskiej drukarce,
– My Script Notes Mobile: możesz notować, rysować, wstawiać zdjęcia; aplikacja rozpoznaje pismo ręczne w 27 językach,
– Flex T9: różne możliwości korzystania z klawiatury,
– McAfee Mobile Security: ochrona w razie zgubienia lub kradzieży,
– Lenovo SocialTouch: masz dostęp do wszystkich serwisów społecznościowych.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, oferta z Lenovo ThinkPad Indigo dostępna jest wyłącznie do końca dzisiejszego dnia (tj. 16.04.2012) pod tym adresem.

Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Indigo za 1699 złotych w ofercie Citeam Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona