Lenovo Tab3 8 Plus - pełna specyfikacja i zdjęcia tabletu odpornego na zachlapania 18

Lenovo Tab3 8 Plus – pełna specyfikacja i zdjęcia tabletu odpornego na zachlapania

Na rosyjskojęzycznej stronie Lenovo opublikowano (być może przedwcześnie) zdjęcia oraz dane techniczne nowego tabletu tego producenta. Lenovo Tab3 8 Plus ma być dostępny w dwóch wersjach: z modułem WiFi i modemem LTE.

Nowy Tab3 8 Plus otrzymał ekran o przekątnej 8 cali, który będzie pracował w rozdzielczości Full HD (1920×1200 pikseli). Sercem tabletu został procesor Qualcomm Snapdragon 625któremu pomagać będzie 3 GB RAM. Tablet wyposażony jest w 16 GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć o kolejne gigabajty (do 64 GB) przy pomocy karty pamięci microSD.

Lenovo Tab3 8 Plus - pełna specyfikacja i zdjęcia tabletu odpornego na zachlapania 19

Z przodu urządzenia znalazło się miejsce dla 5-megapikselowej kamerki, zaś tylny aparat główny z diodą LED, pomoże w wykonaniu zdjęć w 8 megapikselach. Producent postarał się tez wyposażyć tablet w zestaw głośników Dolby Atmos.

Lenovo Tab3 8 Plus - pełna specyfikacja i zdjęcia tabletu odpornego na zachlapania 20

Całość jest zarządzana przez Androida 6.0.1 Marshmallow, a urządzenie zasila bateria o pojemności 4250 mAh. Gabaryty urządzenia to 209,5 x 123,5 x 8,6 mm, a jego wagę określono na 330 g.

Lenovo Tab3 8 Plus - pełna specyfikacja i zdjęcia tabletu odpornego na zachlapania 21

Według materiałów przedstawionych na stronie Lenovo, tablet jest odporny na kurz i zachlapania (posiada certyfikat IP52). Sprzęt występuje w dwóch kolorach obudowy: granatowym i srebrnym.

Całkiem możliwe, że Lenovo zabierze Tab3 8 Plus na targi Mobile World Congress, pod koniec lutego. Z radością przyjrzelibyśmy się bliżej nowemu tabletowi.

Lenovo Tab3 8 Plus - pełna specyfikacja i zdjęcia tabletu odpornego na zachlapania 24

źródło: lenovo.ru dzięki mgsm.pl