Lenovo Tab 3 7 Plus to kolejny, 7-calowy tablet z funkcją dzwonienia | Tabletowo.pl

Lenovo Tab 3 7 Plus to kolejny, 7-calowy tablet z funkcją dzwonienia

Dołącz do dyskusji 0

7-calowych tabletów z funkcją dzwonienia pojawia się na rynku coraz więcej (zob. Acer Iconia Talk S). Prawdopodobnie dlatego, że widok osoby z takim urządzeniem przy uchu przestaje dziwić i staje się czymś zupełnie normalnym. Skoro więc jest zapotrzebowanie na tego typu sprzęt, to producenci starają się zaspokoić wymagania klientów. Kolejną propozycją dla nich jest przygotowany przez Lenovo Tab 3 7 Plus.

Tablet wyposażono w 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli i jasności 350 kandeli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 1,2 GHz z układem graficznym Adreno 306, 2GB RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD.

Posiadacze Lenovo Tab 3 7 Plus będą mogli korzystać również z aparatu głównego 5 Mpix i kamerki 2 Mpix na przodzie. Łączność w tablecie zapewniają Bluetooth, Wi-Fi, GPS oraz LTE (opcjonalne). Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow i zasilana jest przez akumulator o pojemności 3500 mAh. Urządzenie ma grubość 8,9 mm i waży 258 gramów.

Lenovo Tab 3 7 Plus dostępny będzie na rynku w biało-niebieskiej i czarno-niebieskiej wersji kolorystycznej.

Ceny

  • Lenovo Tab 3 7 Plus (Wi-Fi) – 119 euro (~520 złotych),
  • Lenovo Tab 3 7 Plus (Wi-Fi + LTE) – około 150 euro (~650 złotych).

Źródło: WinFuture przez @rquandt

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona