Lenovo odświeża model A6000 dodając mu Plus w nazwie. A pod obudową więcej RAM i pamięci | Tabletowo.pl

Lenovo odświeża model A6000 dodając mu Plus w nazwie. A pod obudową więcej RAM i pamięci

Dołącz do dyskusji 0

W styczniu firma Lenovo po cichu zaprezentowała smartfon A6000, który w późniejszym czasie trafił do sprzedaży w Indiach (i chyba tylko tam). Dziś poznaliśmy jego odświeżoną wersję, będąca również bardziej „wypasiona”.

Okazuje się bowiem, że producent zdecydował się podnieść poprzeczkę samemu sobie i zmienić dwa istotne komponenty – pamięć RAM i pamięci wewnętrzną. I tak, zamiast 1GB RAM i 8GB pamięci, w A6000 Plus otrzymamy 2GB pamięci operacyjnej RAM i 16GB pamięci do wykorzystania przez użytkownika (odpowiednio oczywiście pomniejszone o pliki systemowe, czyli zapewne ok. 13GB).

Pozotałe parametry już nie uległy zmianie. Na pokładzie telefonu znajdziemy przede wszystkim 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 oraz system operacyjny Android 4.4 KitKat z nakładką Vibe UI.

Oprócz tego Lenovo A6000 Plus oferować będzie aparat 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 4G, dual SIM, GPS, Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 b/g/n oraz akumulator o pojemności 2300 mAh. Całość została zamknięta w obudowie o grubości 8,2 mm, a waga telefonu wynosi 128 gramów. Urządzenie będzie dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: białej, żółtej, czerwonej i czarnej.

Cena Lenovo A6000 Plus nie została ujawniona, aczkolwiek telefon ten powinien być droższy od podstawowej wersji, która kosztje ok. 112 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona