Lenovo Moto Z Play na pierwszych zdjęciach. Niewiele różni się od Moto Z i Moto Z Force | Tabletowo.pl

Lenovo Moto Z Play na pierwszych zdjęciach. Niewiele różni się od Moto Z i Moto Z Force

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo Moto Z Play złapano właśnie na pierwszych zdjęciach. Smartfon kontynuuje linię stylistyczną serii Moto Z, więc pod względem wyglądu jest niemal identyczny, jak Moto Z i Moto Z Force.

W sumie nie ma się nad czym specjalnie rozwodzić, ponieważ większość z Was na pewno wie, jak wyglądają tegoroczne flagowce z serii Moto Z. Ich design można kochać albo nienawidzić. Cechami charakterystycznymi nowych Motek są: mocno wystający ponad obudowę obiektyw aparatu, złącze magnetyczne, umożliwiające podłączenie wymiennych MotoMods oraz megagrube ramki nad i pod ekranem.

Nie wszystkim cała ta koncepcja się podoba i jeśli ktoś miał nadzieję, że Moto Z Play się z niej wyłamie, to niestety mam złe wieści – nie wyłamie się. Od Moto Z i Moto Z Force może ją jednak różnić jeden szczegół (oprócz oczywiście specyfikacji) – obecność standardowego złącza słuchawkowego (we flagowcach jego rolę przejęło USB Typu C).

Na jednym ze zdjęć widać również, że także w Moto Z Play Lenovo postanowiło przykryć Androida nakładką One Lenovo UI. Dotyczyć ma to jednak tylko Chin – na pozostałe rynki trafi wersja z czystym systemem operacyjnym Google.

Lenovo Moto Z Play, według dotychczasowych doniesień, ma zostać wyposażona m.in. w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 z układem graficznym Adreno 506, 2GB/3GB RAM, 16GB/32GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 13 Mpix, kamerkę 5 Mpix na przodzie i system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow.

Źródło: MotClub HK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona