Lenovo Moto G4 i Moto G4 Plus dostają w Polsce aktualizację do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Lenovo Moto G4 i Moto G4 Plus dostają w Polsce aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Dopiero co Moto Z Play dostała Androida 7.0 Nougat, a już użytkownicy kolejnych modeli mogą cieszyć się z nowej wersji systemu. Tym razem aktualizację otrzymały polskie egzemplarze Moto G4 i Moto G4 Plus.

Informacje o tym, że oba smartfony dostały update do Androida 7.0 Nougat, dotarły do nas od wielu Czytelników, dlatego z dużym prawdopodobieństwem został on już rozesłany do większości, jeżeli nie do wszystkich posiadaczy Moto G4 i Moto G4 Plus.

Aktualizacja do Androida 7.0 Nougat waży ponad 700MB i jest oczywiście udostępniana przez OTA (Over-The-Air). Razem z nową wersją systemu pojawiły się również najnowsze poprawki zabezpieczeń Androida. Chociaż określenie „najnowsze” nie jest zbyt trafne, ponieważ są one datowane na 1 grudnia 2016 roku. Dla porównania, Moto Z Play dostała już styczniowe.

Android 7.0 Nougat przynosi ze sobą, oprócz poprawek zabezpieczeń, również takie funkcje, jak tryb multi-window, tryb mniejszego ekranu, ulepszony tryb Doze oraz możliwość edycji belki, wyciąganej od góry.

Jeżeli są wśród Was posiadacze Moto G4 i Moto G4 Plus, koniecznie dajcie proszę znać, czy Wy również dostaliście już aktualizację do Androida 7.0 Nougat, a jeżeli tak, to jakie są Wasze pierwsze wrażenia.

Dzięki Tomasz, Janusz i Mario

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona