Design Moto E4 i Moto E4 Plus bez tajemnic. Tak będą wyglądać nowe budżetowce Lenovo | Tabletowo.pl

Design Moto E4 i Moto E4 Plus bez tajemnic. Tak będą wyglądać nowe budżetowce Lenovo

Unifikacja coraz bardziej widoczna

Dołącz do dyskusji 0

Pomimo dosyć niskich cen telefonów z serii Moto G, Motorola postanowiła wydać jeszcze tańszą linię urządzeń – Moto E. Po przejęciu od Google, Lenovo cały czas ją kontynuuje. Co więcej, w tym roku zaprezentuje aż dwa modele z tej rodziny – Moto E4 i Moto E4 Plus.

Niestety, nie mamy zbyt wiele informacji na ich temat. O Moto E4 wiadomo tylko tyle, że zaoferuje akumulator o pojemności 2800 mAh oraz pamięć wewnętrzną 16 GB (zapewne z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD). Jak może się prezentować reszta specyfikacji? Na obecną chwilę trudno cokolwiek prognozować, jednak możemy się spodziewać, że będą to raczej podzespoły z najniższej półki.

Moto E4 i Moto E4 Plus

Na znacznie ciekawszą propozycję zapowiada się Moto E4 Plus. Już na pierwszy rzut oka zauważymy obecność czytnika linii papilarnych, co bez wątpienia będzie dużą zaletą tego telefonu. Inne cechy urządzenia także nie odpychają. Na przodzie mamy ekran o przekątnej 5,2 cala z zagiętym szkłem 2.5D. Co więcej, przy grubości 9,3 mm producentowi udało się włożyć do smartfona ogniwo o pojemności aż 5000 mAh.

Moto E4 Plus prawdopodobnie bazować będzie na procesorze MediaTek, ale nie wiemy, na jakim (choć wiele osób nie wyklucza obecności Snapdragona serii 400). Konstrukcja oczywiście zostanie wykonana z plastiku. Z dodatkowych informacji należy jeszcze wymienić, że na przodzie znajdzie się dioda doświetlająca.

Wygląd Moto E4 i Moto E4 Plus nawiązuje do designu Moto G5 i Moto G5 Plus, a także do Moto Z. To jasny dowód na to, że unifikacja designu urządzeń Moto ciągle postępuje.

Źródło: GizChina, AndroidAuthority, @evLeaks

na zdjęciu wyróżniającym znajduje się Moto E LTE

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona