Lenovo Miix2 z czterordzeniowym Bay Trail i Windows 8.1 za 299 dolarów - Tabletowo.pl

Lenovo Miix2 z czterordzeniowym Bay Trail i Windows 8.1 za 299 dolarów

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Lenovo Miix2 z czterordzeniowym Bay Trail i Windows 8.1 za 299 dolarów Nowości

Gdy debiutował Windows 8 na pierwszych dotykowych urządzeniach, mogliśmy wyłącznie pomarzyć o tabletach z tym systemem wyposażonych w ekrany o przekątnej mniejszej niż 10″. Pierwszym mniejszym produktem był Acer Iconia W3, który zadebiutował w czerwcu. Dziś poznaliśmy kolejny sprzęt o podobnym rozmiarze, ale już z nowszą wersją oprogramowania – z Windows 8.1. Jest nim Lenovo Miix2.

Urządzenie charakteryzuje się przede wszystkim wyświetlaczem IPS o przekątnej 8″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowym procesorem z rodziny Intel Bay Trail-T ze zintegrowaną grafiką i technologią Clear Video HD oraz preinstalowanym, dzięki obecności Windows 8.1, pakietem biurowym Microsoft Office Home & Student 2013. Do tego dochodzi jeszcze slot kart microSD, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerka 2 Mpix, Bluetooth 4.0, WiFi 802.11b/g/n, 3G i GPS. Tablet waży 350 g, a jego grubość wynosi 8,35 mm.

Lenovo Miix2 ma zadebiutować w pierwszych krajach już w tym miesiącu w cenie zaczynającej się od 299 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona