Lenovo K6 otrzymał aktualizację do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Lenovo K6 otrzymał aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Smartfony z brandem Lenovo są ciekawymi propozycjami, ponieważ za niewygórowaną kwotę oferują naprawdę przyzwoitą specyfikację. Producent udowadnia jednak, że nie idzie na żadne kompromisy również w kwestii aktualizacji – Lenovo K6 otrzymał bowiem właśnie Androida 7.0 Nougat.

Nowa wersja systemu udostępniana jest użytkownikom bezprzewodowo, kanałem OTA (Over-The-Air). Paczka z plikami waży 1,5 GB, więc bardzo możliwe, że niektórzy będą musieli najpierw albo przenieść dane na kartę pamięci, albo je całkowicie usunąć, aby zainicjować proces aktualizacji do Androida 7.0 Nougat.

Z tego, co się orientuję, nowa wersja systemu rozsyłana jest od kilku dni, więc najprawdopodobniej dostała ją już większość użytkowników. Jeżeli jesteście właścicielami Lenovo K6, a mimo to nadal Wasz smartfon nie powiadomił Was o możliwości zaktualizowania go do Androida 7.0 Nougat, to wkrótce na pewno to zrobi. Tylko cierpliwości. Ewentualnie można zawsze spróbować wywołać proces ręcznie, w odpowiedniej zakładce w Ustawieniach.

Jak możecie zobaczyć na poniższym screenie, poprawki zabezpieczeń Androida datowane są na 1 maja 2017 roku. Nie są więc one „najświeższe”, ponieważ już mamy końcówkę lipca. Miejmy nadzieję, że Lenovo stanie także i tutaj na wysokości zadania i niedługo udostępni swoim klientom nowsze łatki.

Lenovo K6 z Androidem 7.0 Nougat (fot. Tabletowo.pl)

Nasz Czytelnik, który poinformował nas o aktualizacji dla Lenovo K6, posiada smartfon z tzw. wolnej sprzedaży, nie od operatora.

Dzięki kostka za info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona