Lenovo IdeaPhone K900: 5,5" i procesor Intela - Tabletowo.pl

Lenovo IdeaPhone K900: 5,5″ i procesor Intela

Tabletowo.pl Lenovo IdeaPhone K900: 5,5" i procesor Intela Nowości

Wyświetlacz o przekątnej 5,5″ – jakie urządzenie przychodzi Wam na myśl? No jasne, że Samsung Galaxy Note 2, jego rysik S Pen i świetny interfejs z Multi Window, Air View i innymi systemowymi bajerami. Produktem, który nawiązuje do niego, jest Lenovo IdeaPhone K900 – nawiązuje, ale wyłącznie przekątną ekranu. Pozostałe parametry techniczne ma zupełnie inne i skierowane jest, jak się można domyślać, do innej grupy odbiorców.

Najnowszy sprzęt Lenovo wyróżnia się na tle pozostałych „dużych smartfonów” zastosowaniem dwurdzeniowego procesora Intel Atom o częstotliwości taktowania 2GHz. Wyposażony został w ekran 5,5″ o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (400 ppi), aparat 13 Mpix (taki sam, jak w Sony Xperia Z) oraz Androida 4.1 (w momencie premiery ma mieć Androida 4.2) z nakładką Lenovo. Jego obudowa z poliwęglanu ma grubość 6,9 mm.

Z racji tego, że IdeaPhone K900 wciąż jest prototypem, nad którym trwają intensywne prace, więcej informacji na temat parametrów technicznych nie znamy. Wiadomo natomiast, że jeśli nic się nie zmieni, zadebiutuje w sprzedaży w pierwszej kolejności na rynku chińskim w kwietniu. Nie jest jasne czy w późniejszych miesiącach będzie go można kupić w pozostałych krajach świata z oficjalnej dystrybucji. Cena urządzenia nie została ujawniona.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona