Lenovo IdeaPad Yoga 13 wyceniony, IdeaPad Yoga 11 zapowiedziany | Tabletowo.pl

Lenovo IdeaPad Yoga 13 wyceniony, IdeaPad Yoga 11 zapowiedziany

Dołącz do dyskusji 0
Lenovo IdeaPad Yoga 13

Lenovo IdeaPad Yoga to jeden z ciekawszych hybrydowych projektów, jakie poznaliśmy w ostatnim czasie. Urządzenie, z założenia, ma nam służyć jako tablet, laptop, a nawet swego rodzaju monitor. Dziś firma Lenovo wyceniła 13,3-calowy model IdeaPad Yoga 13 z procesorem Intela (który tani, niestety, nie będzie – czego się można było spodziewać) i zapowiedziała pojawienie się jego tańszego odpowiednika – 11-calowego IdeaPad Yoga 11 z jednostką centralną opartą o architekturę ARM.

Zacznijmy od większego, znanego nam już od dłuższego czasu, modelu – Lenovo IdeaPad Yoga 13. Urządzenie będzie oferowało zaawansowane parametry techniczne. Na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim 13,3-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1600 x 900 pikseli, procesor Intel Ivy Bridge Core i5 lub i7, do 8GB RAM, SSD o maksymalnej pojemności 256GB, kamerkę, wyjście HDMI, port USB 2.0 i USB 3.0 oraz akumulator mający pozwalać na siedem godzin pracy (nie wiadomo w jakim trybie).

Cena IdeaPad Yoga 13 będzie się zaczynała od 1099 dolarów. Do sprzedaży trafi 26 października, a przedsprzedaż modelu rozpocznie się 12 października.

lenovo ideapad yoga 11

Drugi z modeli, to świeżo zapowiedziany Lenovo IdeaPad 11. Produkt ten będzie przedstawicielem hybryd pracujących dzięki procesorowi opartemu o architekturę ARM (konkrety nie zostały ujawnione będzie to Tegra 3), a jego systemem operacyjnym, co chyba jasne, będzie Windows RT. Urządzenie będzie oferowało 11,6-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, maksymalnie 64GB pamięci wewnętrznej, 2GB RAM, port USB oraz czytnik kart pamięci.

Lenovo IdeaPad Yoga 11 został wyceniony w najtańszej konfiguracji na 799 dolarów. Na półkach sklepowych będzie go można znaleźć w grudniu bieżącego roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona