Lenovo IdeaPad Yoga 11S z Windows 8 na pokładzie | Tabletowo.pl

Lenovo IdeaPad Yoga 11S z Windows 8 na pokładzie

Dołącz do dyskusji 0

Pod koniec października do sprzedaży trafił Lenovo IdeaPad Yoga 11, który jest mniejszym i tańszym odpowiednikiem modelu IdeaPad Yoga 13. Tymczasem podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas, chińska grupa informatyczna zaprezentowała nową odsłonę swojej hybrydowej produkcji – IdeaPad Yoga 11S? Czym ów model różni się od swojego poprzednika?

Lenovo IdeaPad Yoga 11S, który został wyposażony w 11,6-calowy wyświetlacz IPS, prezentuje obraz w rozdzielczości 1600 x 900 pikseli, w porównaniu do 1366 x 768 w Yoga 11. Jednak bardziej istotną różnicą jest zastosowanie przez producenta procesora Ivy Bridge (w zależności od wariantu Intel Core i5 lub Intel Core i7) , zamiast czterordzeniowej Tegry 3 opartej o architekturę ARM, jak miało miejsce w przypadku poprzedniej wersji, a co za tym idzie, całością zarządza system Windows 8.

Ponadto wybierając najmocniejszą konfigurację możemy liczyć na obecność 8 GB pamięci operacyjnej RAM, dysku SSD o pojemności 256 GB, modułu sieci bezprzewodowej Wi-Fi, Bluetooth 4.0, frontowej kamery o rozdzielczości HD, portu USB 2.o, portu USB 3.0, HDMI, czytnika kart pamięci oraz akumulatora, który zapewni do 6 godzin pracy na pojedynczym cyklu ładowania.

Lenovo IdeaPad Yoga 11S trafi do sprzedaży dopiero w czerwcu bieżącego roku, zaś jego cena zaczynać się będzie od 799 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona