Lenovo IdeaPad Yoga 11 już w sprzedaży - taniej niż zapowiadano - Tabletowo.pl
Ważne

Lenovo IdeaPad Yoga 11 już w sprzedaży – taniej niż zapowiadano

Tabletowo.pl Lenovo IdeaPad Yoga 11 już w sprzedaży - taniej niż zapowiadano Nowości

26. października do sprzedaży trafił Lenovo IdeaPad Yoga 13 – z Windows 8 i procesorem Intela. Informowaliśmy wtedy, że dwa miesiące później, czyli w grudniu, na półkach sklepwych zadebiutuje mniejszy i tańszy odpowiednik modelu, skierowany do mniej wymagających użytkowników. Mowa o Lenovo IdeaPad Yoga 11, którego już można zamawiać – tydzień wcześniej niż zapowiadano. Co więcej, już na wstępie producent zaproponował nam promocję.

Pierwotnie informowano, że IdeaPad Yoga 11 będzie kosztował 849 dolarów (32GB) lub 949 dolarów (64GB). Na szczęście, osoby zainteresowane modelem z większą ilością dostępnej pamięci wewnętrznej, aktualnie mogą go nabyć, w przedsprzedaży, sporo taniej – za 759 dolarów. Wysyłka przewidziana została w ciągu „najbliższych 4 tygodni”.

Lenovo IdeaPad Yoga 11 to produkt, które – z założenia – w zależności od potrzeb ma nam służyć jako trzy różne urządzenia: tablet, laptop, a nawet swego rodzaju monitor, dzięki ekranowi, który można postawić pod dowolnym kątem. Został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 11,6″ o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, a jego systemem operacyjnym – w związku z tym, że pracuje pod kontrolą czterordzeniowej Tegry 3 (1,4GHz) – jest Windows RT. Na jego pokładzie znajdziemy 2GB RAM, kamerkę, Bluetooth, wyjście HDMI, dwa porty USB oraz czytnik kart pamięci. Wymiary modelu to 298 x 204 x 15.6 mm, waga: 1,27 kg.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona