Lenovo IdeaPad K1 16GB za 1199 złotych w jednodniowej promocji

lenovo ideapad k1

Reklama

Jeśli urządzenie się nie sprzedaje, a co za tym idzie w magazynie znajduje się jego zapas, najczęściej sklepy decydują się znacznie obniżyć cenę, by przyciągnąć potencjalnych klientów. Taka sytuacja kolejny już raz ma miejsce z Lenovo IdeaPad K1. Ledwie w lutym można go było dostać w Euro za 1399 złotych (wtedy przeceniony z rzekomo 1799 złotych), obecnie jest do nabycia za 1199 złotych (cena wyjściowa: 1499 złotych). Promocja jest jednodniowa, więc jeśli chcecie z niej skorzystać, musicie się szybko decydować.

Porównując cenę urządzenia w Euro z pozostałymi sklepami internetowymi można stwierdzić, że jest to bardzo dobra oferta. Ceneo pokazuje, że koszt Lenovo IdeaPad K1 zaczyna się od 1549 złotych, więc można zaoszczędzić kilkaset złotych. Co otrzymujemy za te pieniądze?

Reklama

Lenovo IdeaPad K1 jest typowym przedstawicielem zeszłorocznych tabletów pracujących w oparciu o Androida 3.1 Honeycomb, dzięki dwurdzeniowej Tegrze 2 o częstotliwości taktowania 1GHz. Na pokładzie modelu znajdziemy 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 16GB pamięci, 1GB RAM, Bluetooth, kamerkę 2 Mpix, aparat 5 Mpix, slot kart microSD, wyjście miniHDMI oraz akumulator mający zapewniać ok. 8 godzin pracy. Sprzęt ważący 750 g, ma wymiary: 264 x 13 x 189 mm.

Jedyne, co mnie teraz zastanawia, to czy Lenovo wyda aktualizację systemu IdeaPad K1 do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. W sieci trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat – trzeba więc brać pod uwagę najgorszy scenariusz. Mimo wszystko 1199 złotych za sprzęt z takimi parametrami, to całkiem przyjazna cena.

Promocja jest jednodniowa, trwa wyłącznie 29 maja na stronie sklepu Euro. A dodatkowo, z tego, co widzę, można skorzystać z opcji darmowej dostawy.

Dzięki Piotr za podesłane info! ;)