Lenovo IdeaPad A2107 pod lupą O Rety! Gadżety! | Tabletowo.pl

Lenovo IdeaPad A2107 pod lupą O Rety! Gadżety!

Dołącz do dyskusji 0

Tani (od 670 złotych), z dwoma slotami kart SIM, GPS i z logo znanego producenta z rynku elektroniki użytkowej – o jakim tablecie mowa? Jest taki tylko jeden, więc odpowiedź powinna Wam się nasunąć automatycznie: Lenovo IdeaPad A2107. Naszej redakcji jeszcze nie było dane zapoznać się bliżej z tym modelem, ale inni już to zrobili. Wśród nich Angelika z O Rety! Gadżety, którego to jesteśmy partnerem medialnym.

Już po parametrach technicznych urządzenia można dostrzec, że mamy do czynienia z ciekawym sprzętem, mającym jednak kilka mankamentów – ale coś za coś (w końcu niska cena do czegoś zobowiązuje). Mam na myśli przede wszystkim jednordzeniowy procesor Mediatek MT6575, do którego wydajności zapewne można mieć zastrzeżenia, jak również małą ilość pamięci wewnętrznej – 4GB i rozdzielczość 7-calowego ekranu: 1024 x 600 pikseli (powoli standardem się staje 1280 x 800 pikseli).

Po drugiej stronie mamy natomiast GPS, dwa sloty kart SIM, slot kart microSD, Bluetooth, jak również akumulator o pojemności 3550 mAh. Szkoda tylko, że całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich i nie ma żadnych informacji odnośnie planów aktualizacji do nowszej wersji systemu.

Poniżej możecie obejrzeć zajawkę najnowszego odcinka O Rety! Gadżety, natomiast na stronie Orange Ekspert możecie się przekonać jak Lenovo IdeaPad A2107 wypadł w testach Angeliki!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona