Lenovo C2, czyli „klon” Moto E3 Power, dostępny w ofercie T-Mobile | Tabletowo.pl

Lenovo C2, czyli „klon” Moto E3 Power, dostępny w ofercie T-Mobile

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo C2 pojawił się właśnie w ofercie T-Mobile. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że smartfon jest niemal wierną kopią Moto E3 Power, której premiery wciąż oczekujemy.

W ostatnim czasie wokół tegorocznej Moto E panuje spore zamieszanie. Gdy już było niemal pewne, że pojawi się ona na rynku, okazało się, że Lenovo wypuści również model C2, który od Motki różni się jedynie mniejszą ilością pamięci operacyjnej (1 GB RAM versus 2 GB RAM). Myśleliśmy też, że Ce-dwójka trafi do Azji, a do nas Moto E3 Power. Lenovo najwyraźniej postanowiło jednak przeprowadzić istny atak klonów i wprowadzić do naszego kraju oba modele.

Oczywiście Moto E3 Power nie jest jeszcze u nas dostępna, ba, nawet nie zdążyła oficjalnie zadebiutować. Mimo to nie ma wątpliwości, że w końcu to zrobi i prędzej czy później do Polski trafi. Chyba, że Lenovo zrobi nam kolejną niespodziankę i smartfon ominie nas szerokim łukiem (choć osobiście w to wątpię).

Ale wróćmy do Lenovo C2. Jak wspomniałem, trafił on właśnie do oferty T-Mobile. W cenniku możemy przeczytać, że będzie go można kupić za 9 złotych w taryfach Jump Comfort (69,99 zł) i Jump Start (49,99 zł). W pozostałych abonamentach smartfon nie jest dostępny.

Z pełną specyfikacją Lenovo C2 możecie zapoznać się w tym wpisie.

Źródło: T-Mobile przez gsmManiaK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona