Lenovo bardzo przypominające iPhone’a 6 – S90 Sisley – oficjalnie

Pierwszy raz o Lenovo Sisley mogliśmy przeczytać przeszło pół miesiąca temu. Urządzenie do złudzenia przypominające iPhone’a 6, według Konrada jest ładniejsze, a według mnie jest po prostu podobne. Wiadomo, kwestia gustu. Jeszcze pół miesiąca temu nie wszyscy wierzyli, że S90 faktycznie będzie wyglądać tak, jak wygląda. Teraz mogę Wam donieść, że na rynku chińskim można już kupować Sisley.

Klony topowych urządzeń często tylko wyglądają podobnie, a pod maską oferują znacznie słabsze parametry. W przypadku Lenovo Sisley należy powiedzieć, że jest to całkiem niezły kawał sprzętu. Mimo, że oferuje słabsze parametry, to dla wielu będą one wystarczające, a do tego ten niebanalny wygląd oraz metalowa obudowa.

Lenovo S90 Sisley oferuje 5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości HD. Z kolei sercem urządzenia jest układ Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz wsparty 1 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 16 GB pamięci wewnętrznej oraz miejsce dla dwóch kart SIM.

Całością zarządzać będzie Android w wersji 4.4.4. Natomiast zdjęcia będzie wykonywać tylny aparat o matrycy 13 Mpix i aż 8-megapikselowy aparat przedni. Akumulator legitymuje się pojemnością 2300 mAh.

Niestety, pomimo tego, że S90 jest ciekawym urządzeniem – wyróżnia się spośród tłumu podróbek flagowców – nie wiemy na jakich innych rynkach niż chiński ukaże się urządzenie. Wiadomo, że Sisley kosztuje 327 dolarów, a dostępne kolory to: różowy, szary, złoty i srebrny.