Leitz Complete – przenośna ładowarka do urządzeń mobilnych | Tabletowo.pl

Leitz Complete – przenośna ładowarka do urządzeń mobilnych

Dołącz do dyskusji 0

Przenośna ładowarka_64130095 (1)

Urządzenia mobilne stale się rozwijają, przez co możemy za ich pomocą zdziałać coraz więcej. Praca z internetem, pocztą czy dokumentami w podróży często jest nieunikniona, zaś właśnie w takim momencie idealnym towarzyszem jest smartfon, phablet, bądź tablet. Te właśnie urządzenia mogą nam bardzo pomóc, o ile nie zabraknie nam prądu. Pół biedy, jeśli w pobliżu znajduje się gniazdko. Jednak jeżeli takowego nie znajdziemy, będziemy musieli przerwać nasze zajęcie. No, chyba że mamy przy sobie przenośny powerbank, z którego pomocą podładujemy nasze urządzenia. Takim właśnie powerbankiem jest Leitz Complete, który właśnie wchodzi na rynek.

Przenośna ładowarka_64130095 (2) Przenośna ładowarka_64130095 (8)

Leitz Complete to niewielkie urządzenie o wymiarach 60 x 114 x 14 mm ważące jedynie 120 gramów, które wykonane zostało z gumowanego plastiku. Poręczny sprzęt jest w stanie ładować dwa urządzenia jednocześnie. Leitz Complete posiada 2 złącza USB (każde o prądzie wyjściowym 1000 mA), wbudowaną baterię litowo-polimerową o pojemności 5000 mAh, wskaźnik ładowania LED oraz kabel USB o długości 10 cm w zestawie. Co ciekawe, przenośna ładowarka jest w stanie automatycznie wyłączyć się, gdy nie jest w użyciu.

Przenośna ładowarka_64130095 (12)

Leitz Complete jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Nabyć go można w cenie 213,50 złotych.

Używacie podobnych akcesoriów? Co sądzicie o tym konkretnym powerbanku?

[źródło: informacja prasowa]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona