Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded na iOS i Android już w maju | Tabletowo.pl

Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded na iOS i Android już w maju

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie jeszcze Larry’ego, jednego z najbardziej nieudolnych podrywaczy w historii gier komputerowych? Bohater tej klasycznej serii przygodówek, której dwie ostatnie części niestety nie powalały jakością, powraca w wersji na tablety. Premierę gry zapowiedziano na maj tego roku, a za jej jakość odpowiadać ma autor oryginalnych części: Al Lowe.

Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded będzie, jak sama nazwa wskazuje, „remakiem” pierwszej części gry wydanej w 1987 roku przez firmę Sierra On-Line. Będzie to więc znakomita okazja dla młodszych graczy do nadrobienia zaległości w temacie klasycznych gier typu point & click (chociaż w erze tabletów i ekranów dotykowych samo „point” powinno w zupełności wystarczyć). Oprócz oczywistych zmian w grafice i udźwiękowieniu gry wprowadzone zostaną również drobne zmiany w scenariuszu, mające lepiej dostosować go do czasów współczesnych (26 lat to w końcu kawał czasu). Zmianie ulegną też niektóre łamigłówki, tak by fani znający na pamięć fabułę oryginału też mieli w tej grze coś do roboty. Ciekawostką będzie dodanie do gry nowych postaci przedstawiających graczy, którzy wpłacili najwyższe kwoty na rzecz projektu w serwisie Kickstarter.

Według producenta gra trafi do sprzedaży między 15 a 30 maja. Niestety, nie jest jeszcze znana jej oficjalna cena.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona