Lego Star Wars: The Complete Saga debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Lego Star Wars: The Complete Saga debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Lego Star Wars: The Complete Saga debiutuje w App Store Aplikacje

Gra Lego Star Wars zadebiutowała na konsolach i komputerach osobistych w roku 2005 i niemal natychmiast stała się dość sporym sukcesem komercyjnym. Zaprezentowana w niej mieszanka specyficznego humoru, dużej dawki grywalności i czystej potęgi nostalgii otworzyła też furtkę kolejnym grom z serii Lego, takim jak Lego Batman, Lego Harry Potter czy Lego Lord of the Rings.

Mimo iż tabletowa konwersja tego popularnego tytułu (a konkretniej wersji Complete Saga, będącej połączeniem pierwszych dwóch części serii) miała pojawić się w App Store dopiero w przyszłym roku, to jej wydawca postanowił zrobić nam przedświąteczną niespodziankę i udostępnić ją już dziś. Tabletowe wcielenie Lego Star Wars dostępne jest do pobrania za darmo, jednak bez opłat będziemy mogli zagrać jedynie w pierwszy z sześciu dostępnych w grze epizodów reprezentujących poszczególne części filmowej sagi. Odblokowanie pełnej historii kosztuje około 15 dolarów i daje nam dostęp do 36 misji fabularnych, kilkudziesięciu misji bonusowych oraz ponad 120 grywalnych postaci.

Gra Lego Star Wars: The Complete Saga dostępna jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie z aplikacjami App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona