Legimi podwaja limity w pakietach abonamentowych i mocno zwiększa liczbę tytułów dostępnych na Kindle 17
Oferta Legimi

Legimi podwaja limity w pakietach abonamentowych i mocno zwiększa liczbę tytułów dostępnych na Kindle

Legimi jest pierwszym polskim serwisem udostępniającym ebooki i audiobooki w modelu abonamentowym. Obecnie trwają w nim dynamiczne zmiany, w tym mocna rozbudowa katalogu dostępnych książek i audiobooków. Szykuje się też więcej swobody dla tych, którzy korzystają z najtańszych subskrypcji.

Od wczoraj abonenci pakietów bez limitu posiadający czytniki Kindle, mają na nich dostęp do ponad 20000 ebooków. Użytkownicy mogą czytać książki z katalogu subskrypcyjnego na smartfonie, tablecie i komputerze, i mają możliwość pobrania 7 lub 10 ebooków miesięcznie na Kindle (w zależności od wybranego abonamentu).

Legimi podwaja limity w pakietach abonamentowych i mocno zwiększa liczbę tytułów dostępnych na Kindle 18

Legimi umożliwia wybranie czytnika w ofertach od 1 zł, razem z abonamentem na ebooki i audiobooki. W tym miesiącu dodano nowe modele czytników: – inkBook Prime HD, PocketBook Aqua 2, PocketBook Touch Lux 4 oraz inkPad 3.

„Po 6 latach kompletowania katalogu, współpracujemy z prawie wszystkimi polskimi wydawcami beletrystyki, oferując 25 tys. książek. Chcąc uczynić naszą ofertę jeszcze atrakcyjniejszą, wzbogacamy ją z myślą o posiadaczach najpopularniejszych w Polsce czytników, czyli Kindle, oraz osobach chcących swobodnie sięgać po zagraniczne tytuły w oryginale i podnosić swoje kompetencje językowe”
– Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Abonenci Legimi będą mieli wkrótce dostęp do 150 000 tytułów w j. polskim, niemieckim i angielskim. Najtańsze abonamenty bez limitu dostępne będą w ofercie operatorów komórkowych (Play, T-Mobile) za niespełna 20 zł, natomiast na Legimi.pl od niewiele ponad 30 zł.

Legimi podwaja limity w pakietach abonamentowych i mocno zwiększa liczbę tytułów dostępnych na Kindle 19

Oferty z limitem również ulegają zmianom: podwyższono limity w planach „ebooki 300”, „1000” i „1500”, gdzie nazwy planów odpowiadają limitowi stron na miesiąc.

Niedawno Legimi przejęło niemiecką usługę Readfy, oferującą bezpłatny dostęp do ebooków w zamian za możliwość emitowania reklam w czasie czytania. Niewykluczone, że podobny model biznesowy trafi również na polski rynek w przyszłości.

 

źródło: informacja prasowa