Legendy miejskie w kolejnym BookRage’u | Tabletowo.pl

Legendy miejskie w kolejnym BookRage’u

Dołącz do dyskusji 0

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które swojego tabletu używają także jako czytnika e-booków. Kilka dni temu ryszła kolejna edycja akcji BookRage, tym razem jej tematem są ledendy miejskie. Jak zauważają twórcy, „pierwszy raz jest to pakiet niemal samych premier”. Co zatem można znaleźć w obecnym zestawieniu?

Pakiet podstawowy, który można nabyć już od złotówki, zawiera cztery książki:

  • Zrób mi jakąś krzywdę” Jakuba Żulczyka – opowieść o 25-letnim studencie prawa, który spotyka uzależnioną od gier wideo 15-letnią dziewczynę. Zakochany w niej, postanawia ją porwać. Książka premierowo ukazała się w formie ebooka.
  • Post” Karoliny Pochwatki – premiera, a zarazem debiut tej Gdańskiej autorki. Jest to zbiór przypominający wykaz postów umieszczanych na Facebooku, pisanych nieskładnie, skupiających się na polskiej codzienności.
  • Piórkiem i Mięsem” Radka Teklaka – Jest to zbiór różnorakich tekstów tego autora, pisanych od 2002 roku.
  • Nie karmić zwierząt” Pawła Ziętka – druga już książka pochodzącego z poznańskiej Wildy pisarza, premierowo pojawiająca się na BookRage’u. Jak reklamują ją twórcy akcji: „Kiepskie lato, jeszcze gorszy letni romans, przykre konsekwencje zbyt długiego patrzenia przez okno, okropna rodzinna tajemnica, szereg tripów zwieńczonych srogimi iluminacjami i paskudna erotyka. Ogólnie ciężko. Sami byście się zdenerwowali a co dopiero główny bohater”.

Ponadto, płacąc więcej niż aktualna średnia cena pakietu (w chwili obecnej niecałe 28 złotych), można otrzymać dodatkowo dwie książki:

  • Był sobie Polak, Rusek i Niemiec czyli Europa B” Ziemowita Szczerka – kolejna premiera, tym razem autor zabiera czytelników w podróż po krajach dawnego bloku wschodniego, pisząc z humorem i nie uciekając od rozważań na temat cech europejczyków, zwłaszcza Polaków.
  • Transmisje” Łukasza Najdera – czyli „zbiór ironiczno-czułych komunikatów nadawanych do Centrali z takich planet jak Łódź, Zgierz i Pomiędzy”.

Tradycyjnie BookRage trwa dwa tygodnie, do 4 lipca. Książki nabyć można za pośrednictwem strony Bookrage.org.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona