LeEco wyprzedało milion smartfonów w dwie godziny - Tabletowo.pl

LeEco wyprzedało milion smartfonów w dwie godziny

Niedawno Chińska korporacja LeEco zapowiedziała trzy nowe smartfony: Le 2, Le 2 Pro i Le Max 2. Zgodnie z raportem, pierwsza tura sprzedaży, która rozpoczęła się wczoraj, przyniosła wynik 1 000 000 sprzedanych urządzeń w ciągu dwóch godzin.

Z tak dużą ilością telefonów w magazynach, wydawałoby się, że proces sprzedaży potrwa nieco dłużej. Jednak nie tym razem. Szczegóły nie są znane, zatem nie wiadomo, ile modeli Le 2 znalazło swoich nabywców (były najtańsze spośród wspomnianej trójki), a ile osób zdecydowało się na zakup flagowca Le Max 2.

Jakkolwiek, jest to świadectwo sporego zainteresowania produktami firmy, która dopiero niedawno weszła na rynek smartfonów. Nietrudno to wytłumaczyć – przecież nowe słuchawki LeEco mają świetne specyfikacje, metalowe obudowy i są oferowane w bardzo dobrej cenie. Jedynym dziwactwem jest pozbawienie tych modeli złącza jack audio 3,5mm, ale widocznie sporej rzeszy ludzi absolutnie to nie przeszkadza.

Ciekawe, kiedy LeEco planuje wyjść ze swoimi produktami poza Azję, i czy będzie w stanie powtórzyć swój sukces na rynku międzynarodowym.

źródło: gsmarena.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona