Obudowa LeEco Le 2s na zdjęciach. Smartfon może wyglądać naprawdę nieźle | Tabletowo.pl

Obudowa LeEco Le 2s na zdjęciach. Smartfon może wyglądać naprawdę nieźle

Dołącz do dyskusji 0

LeEco Le 2s jest bohaterem coraz większej liczby przecieków. Każde doniesienie zdradzało nam coś nowego na temat tego modelu, lecz, jak do tej pory, wszystkie skupiały się wyłącznie na specyfikacji technicznej. Czas więc poznać powierzchowność nadchodzącej nowości. A ta także potrafi przykuć wzrok.

Jako że LeEco Le 2s należy traktować jako lepiej wyposażonego brata Le 2 i Le 2 Pro, można się było po nim spodziewać identycznego designu. Tymczasem okazuje się, że LeEco, oprócz upgrade’u specyfikacji technicznej, postanowiło zmienić również co nieco w wyglądzie swojego najnowszego smartfona.

Obudowa wciąż wykonana jest z metalu, lecz na tyle nie znajdziemy już plastikowych, poprowadzonych prostopadle, wstawek, jak w Le 2 i Le 2 Pro. LeEco w Le 2s przeciągnęło je przy samych krawędziach – tak, jak ma mieć to miejsce w Vernee Mars i tegorocznych iPhone’ach.

LeEco Le 2s

LeEco Le 2s

Z kolei na górze panelu tylnego zobaczyć możemy dwa otwory. Jeden przeznaczono na obiektyw aparatu (który zapewne będzie tak samo wystawał ponad obudowę, jak w Le 2 i Le 2 Pro) i umieszczoną poniżej (a nie z boku) diodę doświetlającą (pojedynczą lub podwójną). Drugi natomiast zarezerwowano dla czytnika linii papilarnych. Na tyle oczywiście znalazło się również nowe logo producenta.

Na zdjęciach widać także dolną krawędź. LeEco ponownie nie zastosuje standardowego, 3,5 mm złącza słuchawkowego – jego rolę przejmie złącze USB Typu C. Po jego obu bokach znalazły się grille, przeznaczone na głośnik do multimediów i mikrofon do rozmów.

Jeśli interesują Was również ostatnie doniesienia na temat specyfikacji LeEco Le 2s, to odsyłam Was to tego wpisu – znajdziecie tam wszystkie, najświeższe informacje.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona