Lubisz promocje? LEAGOO T5 możesz dostać za 40% ceny standardowej

Lubisz promocje? LEAGOO T5 możesz dostać za 40% ceny standardowej

Smartfony tak zwanych „egzotycznych” marek cieszą się niezwykłą popularnością głównie ze względu na wyśmienity stosunek specyfikacji do ceny. Podobnie jest ze smartfonem LEAGOO T5, który może nie jest flagowcem, ale jak za cenę 199,99 dolarów jest w stanie zaoferować zaskakująco dużo. Okazuje się jednak, że możecie upolować go tylko za 40% ceny – a jeżeli się nie uda, to może chociaż zaoszczędzicie na nim 260 złotych.

Na samym początku zaznaczę, że najbardziej interesująca nas promocja trwa zaledwie do 19 sierpnia i jest dosyć mocno ograniczona jeżeli chodzi o liczbę sztuk. Zatem nie ma co czekać, tylko przejdźmy do konkretów.

LEAGOO T5 to smartfon, o którego przedsprzedaży informowaliśmy już miesiąc temu. Pozwolę sobie przypomnieć jego specyfikację, bo nie jest to urządzenie, które każdy miał okazję poznać – a szkoda, bo wygląda całkiem nieźle.

Kluczowym parametrem smartfona jest podwójny aparat z tyłu, za którego odpowiadają dwaj producenci. Jeden obiektyw pochodzi od Sony i charakteryzuje go rozdzielczość 13 Mpix oraz przysłona f/2.0, zaś drugi to skromny pięciomegapikselowy OmniVision. Oczywiście coś do selfie też się znajdzie, a konkretniej kamerka (również wykonana przez OmniVision), która trzaska fotki o rozdzielczości 13 Mpix doświetlone dedykowaną diodą LED. W gromadzeniu zdjęć może pomóc 64 GB pamięci wewnętrznej.

Ale aparaty to nie wszystko, ponieważ dla wielu z Was rolę pierwszoplanową gra specyfikacja. LEAGOO T5 został wyposażony w 4 GB pamięci RAM, którymi zarządza procesor MediaTek 6750T oraz układ graficzny Mali-T860. Przetworzony przez te podzespoły obraz możemy ogladąć na ekranie, którego przygotowaniem zajął się Sharp, a charakteryzuje go rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) oraz przekątna 5,5 cala. Całość przykryta jest delikatnie zaokrąglonym szkłem Gorilla Glass 4. Nie zabrakło miejsca na ogniwo o pojemności 3000 mAh, które nakarmicie za pomocą szybkiego ładowania. Na deser – klasyczne dual SIM, czytnik linii papilarnych oraz Android Nougat.

No dobra, znacie już specyfikację LEAGOO T5, a więc zastanawiacie się pewnie ile trzeba za niego zapłacić. Wydawałoby się, że niemało, gdyż specyfikacja (choć nie flagowa) nie należy do najgorszych. Standardowa cena urządzenia wynosi 199,99 dolara, ale czymże byłaby porządna sprzedaż smartfona bez promocji? ;)

Lubisz promocje? LEAGOO T5 możesz dostać za 40% ceny standardowej

Producent przygotował ofertę, dzięki której smartfona możecie wyrwać za 129,99 dolara (475 złotych bez uwzględnienia podatków), oczywiście ilość sztuk jest ograniczona. Ale w tytule obiecałem Wam, że będzie można kupić LEAGOO T5 za 40% ceny standardowej – i w istocie tak jest. Aż do 19 sierpnia włącznie, za pierwsze pięć sztuk każdego dnia, należy zapłacić tylko 79,99 dolara, a więc mniej niż trzy stówki (bez podatków). Zgodzicie się chyba, że promocja jest dobra?

Opisywana oferta jest przeprowadzana na portalu GearBest, zaś do odpowiedniej aukcji możecie przejść klikając >tutaj<. Producent przewidział zainteresowanie zarówno ze strony Panów, jak i Pań, ponieważ LEAGOO T5 jest dostępny w wersji czarnej oraz różowej.

Wpis powstał przy współpracy z LEAGOO