LEAGOO KIICAA MIX

Ten bezramkowy smartfon z podwójnym aparatem może być Twój już za 330 złotych

„Bezramkowość” i podwójne aparaty to najpopularniejsze ficzery, implementowane w tym roku przez producentów smartfonów. I na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń weń wyposażonych. Wkrótce swoją propozycję z nimi oboma na pokładzie wypuści LEAGOO. Co ciekawe, podstawowa konfiguracja ma kosztować równowartość zaledwie 330 złotych.

Aktualnie nie wiemy zbyt wiele na temat LEAGOO KIICAA MIX. Smartfon na pewno zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz. Zapowiedziano też, że na rynku pojawią się trzy wersje. Podstawowa zaoferuje czterordzeniowy procesor, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Jej nieco lepsza odsłona dysponować ma z kolei ośmiordzeniową jednostką centralną, 3 GB RAM i 32 GB przestrzenią na pliki użytkownika. Najbardziej „wypasiona” ma natomiast mieć ośmiordzeniowy SoC, a do tego aż 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Reklama

Co ciekawe, choć nie znamy dokładniejszej specyfikacji LEAGOO KIICAA MIX, to wiemy już, ile trzeba będzie zapłacić za poszczególne wersje. Podstawowa ma kosztować 89,99 dolarów (~330 złotych), nieco lepiej wyposażona 139,99 dolarów (~510 złotych), natomiast ta najbardziej „wypasiona” 179,99 dolarów (~660 złotych).

Nie są to więc wygórowane kwoty – szczególnie, że jak wspomniałem, wszystkie smartfony dysponować mają „bezramkowym” wyświetlaczem, podwójnym aparatem głównym i czytnikiem linii papilarnych, umieszczonym na panelu przednim. Premiera LEAGOO KIICAA MIX zaplanowana jest na sierpień.

LEAGOO przy okazji zachęca, aby zainteresowani tym modelem głosowali na >tej stronie< na wersję, która ich zdaniem jest najciekawsza. Można też udostępnić tę stronkę na swoich profilach w serwisach społecznościowych i podać swój adres e-mail w odpowiednim polu – wówczas producent prześle Wam kupon rabatowy o wartości 30 dolarów (~110 złotych) na zakup LEAGOO KIICAA MIX.

Artykuł powstał przy współpracy z LEAGOO