Lava IvoryE - 7-calowy tablet z Indii z Dual-SIM za 99 dolarów | Tabletowo.pl

Lava IvoryE – 7-calowy tablet z Indii z Dual-SIM za 99 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Indyjska firma Lava, właśnie zaprezentowała model IvoryE, który wyposażono w 7-calowy ekran oraz Dual-SIM. Jak prezentuje się jego pełna specyfikacja techniczna?

Tablet wyposażony został w dwurdzeniowy układ MediaTek 1.3 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, cztery gigabajty pamięci na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD, aparat z matrycą 2-megapikseli, kamerkę do wideorozmów z matrycą VGA, baterię 2 500 mAh oraz wspomniany, 7-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1024 x 600 pikseli. Co ważne, dzięki Dual-SIM (GSM+GSM), będziemy mogli z powodzeniem wykonywać rozmowy głosowe oraz pisać wiadomości tekstowe.

lava_ivory_e

Ponadto znajdziemy tutaj moduł WiFi, Bluetooth 4.0, port microUSB 2.0 oraz łączność GPRS/EDGE. Sprzęt waży 300 gramów i mierzy 189 mm długości, 110 mm szerokości i zaledwie 8,9 mm grubości. Całość wyceniona została na 99 dolarów. Niestety producent nie poinformował czy zamierza oficjalnie wprowadzić model IvoryE na europejski rynek.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona