Launcher Google Now dostępny dla wszystkich - Tabletowo.pl

Launcher Google Now dostępny dla wszystkich

No prawie, bo podstawowym wymogiem, jaki trzeba spełnić jest posiadanie na urządzeniu systemu Android w wersji 4.1 i wyższej. Do tej pory wiele osób narzekało, że Google jedynie wąskiej grupie udostępniło możliwość instalowania launchera, były to na przykład Nexusy. Teraz okazało się, że każde urządzenie może skorzystać z Google Now Launcher. 

Google wie, jak przyciągnąć uwagę do swojego systemu. Niestety czystej wersji Androida często brakuje albo jakichś widżetów, albo pewnych funkcji systemu. Jednak nie można firmie z Moutain View odmówić jednego z najlepszych launcherów na rynku.

Dla osób, które nie chcą bawić się na przykład w Nova Launcher, warto skorzystać z propozycji Google. W pierwszym programie w mnogości funkcji i ustawień można się szybko pogubić, natomiast Google Now Launcher to bardzo prosty i solidny program. Na większym ekranie (LG G2) mi osobiście przeszkadzały nieco za duże ikony, ale na każdym innym urządzeniu, gdzie są 4 ikony w wierszu aplikacja sprawdzi się świetnie.

Wystarczy zainstalować aplikację z tego linku. Następnie najlepiej kliknąć na przycisk Home i wybrać, który ekran główny ma się uruchamiać zawsze. Banalnie proste. Launcher Google Now to świetna alternatywa dla słabszych urządzeń, mimo że sam launcher nie odciąży mało wydajnego procesora, to zastępuje główny ekran producenta. A ten nierzadko jest przeładowany zbędnymi bajerami.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona