OnePlus 6T (fot. OnePlus)

OnePlus aktualizuje. Spora łatka dla OnePlus 6T już dostępna

OnePlus to firma, którą można lubić za sporo rzeczy. Niektórzy pokochają design, inni nakładkę OxygenOS, a jeszcze inni politykę cenową i tempo wydawania aktualizacji. Dziś skupimy się właśnie na aktualizacjach, bowiem OnePlus 6T, czyli flagowe urządzenie ze stajni producenta, właśnie dostaje pokaźną łatkę.

Najświeższa aktualizacja sprawi, że w ustawieniach OxygenOS dumnie będziecie mogli patrzeć na cyferki 9.0.7. Informacja o aktualizacji pojawiła się już na oficjalnym forum producenta i nie będę zdziwiony, jeśli Wasze smartfony już niebawem poinformują Was o możliwości pobrania softu. Co ważne, zmian jest całkiem sporo, a część z nich optymalizuje takie funkcje, które dla wielu z Was mogą odgrywać kluczowe znaczenie. Poniżej załączam Wam pełen changelog:

Reklama
  • poprawienie stabilności Bluetooth,
  • optymalizacja stabilności połączenia WiFi,
  • optymalizacja zużycia energii, gdy smartfon znajduje się w trybie gotowości,
  • naprawiono problem z wyświetlaniem tapety na ekranie blokady,
  • wprowadzono szereg dalszych – ogólnych – poprawek i ulepszeń,
  • dodano funkcję tunera audio dla słuchawek wykorzystujących łączność bezprzewodową Bluetooth,
  • zwiększenie wydajności urządzenia w trybie rejestracji filmów z wykorzystaniem zwolnionego tempa.

Przypomnijmy tu, że OnePlus 6T to usprawniona wersja OP6, która również debiutowała w tym roku. Producent skupił się na szeroko rozumianej estetyce, zastępując notcha elegancko wyglądającą „łezką”. Konstrukcja doczekała się też mocniejszej baterii oraz skanera linii papilarnych zintegrowanego z ekranem. Niestety, ale ofiarą zmian padło wejście słuchawkowe audio, którego najnowszy smartfon od OnePlusa już nie wspiera. Z pełną specyfikacją urządzenia możecie zapoznać się tutaj.

źródło: oficjalne forum OnePlus