Lark FreeMe 70.2S za 369 złotych - akcja Gazety i Vobis - Tabletowo.pl

Lark FreeMe 70.2S za 369 złotych – akcja Gazety i Vobis

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Lark FreeMe 70.2S za 369 złotych - akcja Gazety i Vobis Nowości

Swego czasu Vobis wspólnie z Gazetą Wyborczą i Lenovo przygotowali wspólną akcję, w ramach której można było nabyć tablet Lenovo IdeaPad A1 za 749 złotych (ok. 100 złotych taniej niż standardowo). Długo na powtórzenie podobnej promocji nie musieliśmy czekać. Tym razem jednak w jej ramach będzie można nabyć tablet Lark FreeMe 70.S za 369 złotych (jego normalna cena według organizatorów to 499 złotych, aczkolwiek można znaleźć i taniej – za ok. 415 złotych).

Co otrzymujemy za 369 złotych (plus koszt Gazety z pięciu dni)? Tablet Lark FreeMe 70.2S wyposażony w 7-calowy, pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli i 5-punktowy multitouch, jednordzeniowy procesor Boxchip A10 o częstotliwości taktowania 1GHz z Mali-400, 512MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD. Dodatkowo sprzęt posiada kamerkę 0,3 Mpix, WiFi, wyjście HDMI, port USB 2.0 oraz akumulator o pojemności 3500 mAh. Nie ma Bluetooth, GPS i 3G.

Dość istotną kwestią jest system operacyjny – Android 2.3 i niepewność czy urządzenie otrzyma aktualizację do Androida 4.0 (wysłałam w tej sprawie zapytanie do Larka, czekam na odpowiedź). Przykro będzie, jeśli okaże się, że takowa nie jest planowana, ale nie ma co się tym na razie przejmować.

Jak wziąć udział w promocji? Szczegółów na ten temat dowiadujemy się u źródła, czyli na stronie Vobis:

Wybierz punkt odbioru (sklep Vobis). Najpóźniej do 4 kwietnia wyślij SMS pod numer 72466 (koszt 2,46 zł z VAT-em. Usługę wykonuje Agora SA) o treści: tablet.kod sklepu Vobis (lista kodów sklepów w Gazecie Wyborczej), np. jeśli chcesz odebrać tablet w Vobis Elbląg, treść SMS-a to: tablet.012. Po wysłaniu wiadomości otrzymasz SMS z numerem rezerwacji, który należy wpisać obok miejsca na kupony. Zbierz 5 kuponów, które ukażą się w Gazecie Wyborczej od 30 marca do 4 kwietnia. Jeden brakujący kupon możesz zastąpić kuponem JOKER z wyborcza.pl/kupony. Odbiór zamówionych zestawów w wybranych sklepach od 6 do 16 kwietnia (konieczne okazanie kuponów i numeru rezerwacji).

Jeśli zamierzacie skorzystać z promocji, musicie ruszyć do kiosku po GW – pierwszy kupon już dzisiaj (ewentualnie można wykorzystać jednego Jokera). Tylko czy naprawdę jest sens interesować się tym tabletem? Na to pytanie każdy z Was musi odpowiedzieć sobie sam, bowiem indywidualne potrzeby każdego są zupełnie inne. Liczba tabletów w promocji ograniczona jest do 3 tysięcy.

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na stronie GW i Vobis. A przy okazji warto przypomnieć, że niebawem w Biedronce będzie można kupić tablet za te same pieniądze – GoClever A73 za 369 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona