Lara Croft: Guardian of Light i Cross DJ Pro za 50 groszy w Sklepie Google Play | Tabletowo.pl

Lara Croft: Guardian of Light i Cross DJ Pro za 50 groszy w Sklepie Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Będąc jeszcze przed wypłatą, a po okresie świątecznym, można być nieźle spłukanym. A człowiek chciałby się znów rozerwać… Jest szansa: dwie warte nabycia aplikacje w ze sklepu Google Play zostały przecenione na 50 groszy! Może pomogą umilić dzisiejszy wieczór.

Gra Lara Croft: Guardian of Light została wydana przez Square Enix w październiku ubiegłego roku, więc została przeceniona dość szybko. Z drugiej strony, tytuł ten zawitał na system Android całe lata po premierze na iOS, więc może w tym trzeba by upatrywać przyczyn tak szybkiej obniżki.

Drugą aplikacją, którą można wyrwać za pół złocisza, jest Cross DJ Pro. Umożliwia ona miksowanie muzyki i integruje się z usługą SoundCloud.

Obie pozycje przecenione są tylko na niektórych rynkach, zwłaszcza w Europie. Właściciele smartfonów z Androidem w Stanach Zjednoczonych nie mają tyle szczęścia – tam za aplikacje nadal trzeba zapłacić pełną cenę. Nie wiadomo, do kiedy trwa promocja, także warto przynajmniej sprawdzić tę ofertę.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona