fot. Duracell

Brakuje Ci kolorów w życiu? Duracell ma na to sposób – ładowarki w oryginalnych kolorach

Dodawane do smartfonów w zestawie sprzedażowym akcesoria są do bólu nudne, gdyż albo są białe, albo czarne. Oczywiście robią, co mają robić, czyli spełniają swoją rolę, ale niektórzy użytkownicy mimo wszystko chcieliby więcej koloru w swoim życiu. Naprzeciw oczekiwaniom takich osób wyszedł Duracell.

Ładowarka i kabel do niej (+transmisji danych) to teoretycznie tak błaha rzecz, że wydawałoby się, iż nikt nie zwraca na nie większej uwagi. Tymczasem na popularnym portalu aukcyjnym i w sklepach z chińską elektroniką roi się od ofert kolorowych akcesoriów. Co więcej, liczby sprzedanych egzemplarzy nierzadko są trzy-, a czasem nawet i czterocyfrowe. Najwyraźniej jest więc zapotrzebowanie na takie kolorowe akcesoria i Duracell to zauważył.

Popularny producent przygotował dla klientów, którym oryginalne kolory nie straszne, ładowarkę sieciową w dwóch wersjach: niebieskiej (model DMAC16B-EU) i różowej (model DMAC16P-EU). Wraz z nią w zestawie znajduje się kabel w takim samym kolorze, co ładowarka, zakończony z jednej strony pełnowymiarowym USB, a z drugiej microUSB. Przewód ma długość 1 metra i wspiera ładowanie o natężeniu 2,1 A, czyli jest kompatybilny z technologią szybkiego ładowania.

fot. Duracell

Duracell zapewnia, że ładowarka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, znaną z innych produktów z jej logo na obudowie. Pewność co do tego jest na tyle mocna, że na sprzęt udzielana jest wydłużona, bo aż 36-miesięczna gwarancja producenta, co jest niespotykane w tym segmencie (standardem jest bowiem 24 miesięcy). Sugerowaną cenę akcesorium ustalono na 49 złotych.

Punkty sprzedaży, w których należy szukać produktów marki Duracell, zainteresowani znajdą na >tej stronie<.

Źródło: informacja prasowa