Kupiłeś Asusa Transformer Prime w Euro? Odbierz 100 zł do wydania w Android Market

tablet asus transformer prime android market

Na pewno pamiętacie, jak jeszcze przed świętami informowaliśmy, jako pierwsza redakcja w Polsce, że premiera Asusa Eee Pad Transformer Prime w naszym kraju będzie miała miejsce 21 grudnia (po czym została przesunięta o tydzień). Wtedy to do wpisu dołączyliśmy skan gazetki sklepu Euro, zawierający ciekawą adnotację, że każda osoba, która kupi urządzenie, otrzyma także 100 złotych do wydania w Android Market. Euro z tej obietnicy się wywiązuje i już dziś możecie upomnieć się o swój bonus.

Specjalny formularz, który należy wypełnić po zakupie Asusa Transformer Prime w Euro, znajdziecie pod tym adresem. Na podanej stronie możemy przeczytać informację, która rozwiewa wszystkie wątpliwości osób, które nie wiedziały w jaki sposób zostanie przyznany bonus w postaci 100 złotych do wykorzystania w Android Market:

po zakupie tabletu zarejestruj się poprzez poniższy formularz. Masz czas do 15 stycznia 2012r. Na podany w formularzu adres zostanie przesłana karta debetowa. Każda karta debetowa, aktywowana do 16 lutego 2012r., zostanie doładowana kwotą 100 zł

Oczywiście należy podać numer seryjny urządzenia oraz numer faktury lub paragonu – w jakiś sposób Euro musi zweryfikować, że faktycznie kupiliście sprzęt u nich, a nie gdzieś indziej (choć na razie tablet Asusa dostępny jest tylko w tym sklepie).

Asus Transformer Prime był dostępny w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: złotej i szarej w cenie 2699 złotych za WiFi (bez 3G), 32GB oraz stację dokującą. Był, ponieważ cała pierwsza partia urządzeń została wyprzedana. Na styczeń planowana jest kolejna dostawa, dlatego jeśli jeszcze nie poznaliście tego modelu, zapraszam do tego wpisu.

Tymczasem wszystkich zainteresowanych zapraszam do pierwszego naszego autorskiego materiału poświęconego Asusowi Transformer Prime, który znajdziecie w tym wpisie. Sukcesywnie na łamach Tabletowo.pl będą się pojawiały kolejne wpisy traktujące na temat tego urządzenia tak, by przybliżyć Wam je w jak najlepszy sposób. A jeśli już jesteście jego posiadaczami, również zachęcam do czytania i oglądania naszych materiałów, by skonfrontować opinie na temat modelu.

Dzięki Miron za podesłany link! :)