Kupa Ultranote X15 wchodzi do sprzedaży | Tabletowo.pl

Kupa Ultranote X15 wchodzi do sprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

W pierwszych sklepach internetowych w ofercie pojawił się mocarny tablet Kupa Ultranote X15, wyposażony w Windows 8 Pro. Z nóg zwala nie tylko specyfikacja techniczna gadżetu, ale również i jego cena. Urządzenie dostępne jest w przedsprzedaży, zaś pierwsze egzemplarze do klientów trafić mają w marcu.

Przypomnijmy – w tablecie możemy oczekiwać naprawdę wysokiej wydajności i bogatych doznań wizualnych. Ekran urządzenia ma 10,1 cala i posiada rozdzielczość FullHD 1920×1200 pikseli – wykonany jest w technologii IPS, wspiera 10-punktowy multitouch jak i wykrywa różny stopień nacisku. Wydajność na poziomie dobrych notebooków zapewnić powinien procesor Intel Core i5 3317U, połączony z aż 8 GB RAM. Na pokładzie znajdzie się dysk SSD o wielkości 64 GB, dwie kamerki (5 Mpx + 1,3 Mpx), 2 porty USB 3.0, port miniHDMI, WiFi oraz Bluetooth 4.0. Urządzenia działa pod kontrolą Windows 8 Pro. Za takie to przyjemności przyjdzie klientowi zapłacić aż 1099 USD.

Co ciekawe – można zapłacić jeszcze więcej. Opcjonalnie można zamówić wersję z procesorem i7 3517U, dyskiem 128 GB oraz modemem 3G – koszt takiego upgrade’u to 1599 USD.

W tablecie znajdziemy wyjmowalną baterię, która ma zapewniać do 7 godzin pracy z urządzeniem. Wśród dodatków do Kupa Ultranote warto wymienić stację dokującą z klawiaturą, posiadającą porty VGA, USB, czytnik kart SD a nawet złącze Ethernet. Za wszystko jednak – jak wszędzie – trzeba sypnąć zielonymi.

Uważacie, że taki zakup byłby opłacalny, biorąc pod uwagę specyfikacje i ceny notebooków?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona