Kup starter Plusa za 15 złotych, a gogle VR dostaniesz gratis

Wirtualna rzeczywistość jest jedną z tych ciekawostek, którą niemal każdy chętnie wypróbowałby na własnej skórze. Teraz nadarza się ku temu świetna okazja – Plus do starterów dorzuca gogle VR.

Promocja nie dotyczy jednak wszystkich starterów, a jedynie Ja+ Internet na Kartę. Za 15 złotych otrzymacie na start 3 GB Internetu. Po doładowaniu za minimum 20 złotych, dostaniecie kolejny gigabajt (maksymalna liczba bonusów wynosi 12, co daje łącznie 12 GB). Z kolei doładowanie za 150 złotych skutkuje przyznaniem 36 GB oraz przedłużeniem ważności konta o cały rok.

Najciekawsze w tym wszystkim jest jednak to, że razem ze starterem otrzymacie kartonowe gogle VR do samodzielnego złożenia wraz z instrukcją, jak to zrobić. Całość jest identyczna, jak Google Cardboard i również nie wymaga specjalnych umiejętności, aby poskładać ją do kupy.

Plusowe gogle pomieszczą jednak tylko smartfony, które mają wyświetlacz nie większy niż 5 cali. Pamiętajcie też, że do poprawnego działania całości potrzebny jest żyroskop w urządzeniu. Sprawdźcie więc najpierw, czy Wasz sprzęt go posiada – inaczej nic z tego nie wyjdzie.

Startery z okularami VR można dostać w Punktach Sprzedaży sieci Plus.

Źródło: informacja prasowa