Wakacyjna promocja: kup smartfona, a otrzymasz kod rabatowy na akcesoria o wartości nawet 200 złotych - Tabletowo.pl

Wakacyjna promocja: kup smartfona, a otrzymasz kod rabatowy na akcesoria o wartości nawet 200 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Lipiec już na dobre zagościł w naszych głowach, a lato to okres, kiedy wiele osób decyduje się na zakup smartfona – chociażby ze względu na więcej wolnego czasu, choć jestem przekonany, że spory ułamek zakupów jest spowodowany zniszczeniem urządzenia podczas wakacyjnych szaleństw. Sklepy również decydują się na różnego rodzaju promocje – na przykład MediaExpert proponuje kod rabatowy na akcesoria o wartości nawet 200 złotych, który można otrzymać przy zakupie smartfona.

Warunki promocji są dosyć proste – wystarczy zakupić danego smartfona, aby po 23 lipca otrzymać kod rabatowy na akcesoria, który obowiązuje przy następnym zakupie i – co ważne – tylko przez okres 14 dni. W zależności od wartości smartfona, rabat ten wynosi od 20 do 200 złotych. Dodam tylko, że promocja obowiązuje wyłącznie na wybrane modele, ale ich lista jest dosyć spora i liczy solidne kilkadziesiąt pozycji.

Przykładowo, jeżeli wydacie 369 złotych na smartfon Alcatel 3C, to otrzymacie kod rabatowy o wartości dwóch dyszek, jeśli wybierzecie Samsunga Galaxy A5 2017 za 1099 peelenów to do Waszej kieszeni wpadnie niebieski banknot. Wzbogacicie się o stówkę jeśli skusi Was Huawei P20 Lite lub Samsung Galaxy S7 za 1598 złotych, zaś wydanie niemal trzech i pół tysiąca polskich nowych na Sony Xperia XZ2 zapewni Wam rabat w wysokości dwóch Jagiełłów. Taki układ wydaje się być całkiem uczciwy, prawda? W końcu trudno, żeby w jednym przypadku rabat wynosił ponad 50% wartości smartfona, skoro przy najdroższym nie przekroczy on nawet 6% ;).

Tabletowo.pl Wakacyjna promocja: kup smartfona, a otrzymasz kod rabatowy na akcesoria o wartości nawet 200 złotych Android Promocje Smartfony

Oczywiście domyślacie się zapewne, że nie wymieniłem wszystkich smartfonów objętych promocją i najlepiej będzie, jeżeli samodzielnie zweryfikujecie, czy jesteście zainteresowani którymś z nich.

Nie chcę zamęczać Was zbyt długo, więc dodam jeszcze tylko, że akcja obowiązuje do 11 lipca bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów, czyli w najlepszym wypadku macie czas do środy. Mam nadzieję, że każdy, kto jest nią zainteresowany, znajdzie coś dla siebie ;).

Z pełnym regulamin akcji możecie się zapoznać klikając w >ten odnośnik<

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona