Kup smartfon Sony, otrzymaj do 200 złotych zwrotu

Podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie, firma Sony zaprezentowała trzy smartfony: Xperia XA, Xperia X i Xperia X Performance. Wszystkie w ostatnich tygodniach trafiły do sprzedaży w Polsce. Tymczasem japoński koncern ruszył z promocją, w ramach której można otrzymać do 200 złotych zwrotu.

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które kupią smartfon z rodziny Xperia X między 1 lipca a 31 sierpnia. Musi to być urządzenie pochodzące z polskiej dystrybucji – niezależnie od tego, czy z wolnego rynku, czy od operatorów. Oczywiście kolor urządzenia nie gra roli.

Po 15 dniach od zakupu i pierwszego połączenia z siecią w aplikacji Xperia Lounge, użytkownik otrzyma informację o możliwości odbioru swojego kodu, który należy zarejestrować pod adresem sonymobile.com/wakacje. Ten krok będzie można zrobić między 15 lipca a 22 września.

W przypadku Xperia X i Xperia X Performance zwrot wynosi 200 złotych, natomiast przy Xperia XA – 100 złotych. Akcje typu cashback zawsze cieszą się sporą popularnością – zapewne podobnie będzie i tym razem.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie Sony.

źródło: Sony