Kultowa gra Alien Breed na Androida w cenie 3,99 złotych

Z reguły nie należę do osób, które skąpią pieniędzmi, ale wiem, że jeżeli dodam grę lub aplikację do swojej listy życzeń w Google Play, to po jakimś czasie będzie ona (powinna chociaż) w promocyjnej cenie 3,99 złotych lub – inaczej – 0,99 euro. Na chwilę obecną taka promocja dotyczy kultowej gry Alien Breed firmy Team17.

Alien Breed-Android-Screen1

Alien Breed jest klasycznym widzianym z góry shooterem, który pojawił się po raz pierwszy w dalekiej przeszłości XX wieku, a miało to miejsce dokładnie w 1991 roku. Gra debiutowała wtedy na komputerach takich jak Amiga czy wczesnych PC. Teraz, dzięki deweloperom Team 17 Digital Limited, mamy okazję odświeżyć wspomnienia z dziecięcych (młodzieńczych) czasów na tablecie lub telefonie z systemem Android. W wersji mobilnej mamy więcej ulepszeń i dodatkowych poziomów niż miało to miejsce w oryginale. Oprócz klasycznego trybu gry (Classic Mode) zawiera również:

  • Rozbudowany Tryb (Enhanced Mode), który niesie ze sobą lepszą jakość grafiki, dźwięku i sterowania,
  • 4 nowe poziomy, które zostały wklejone w oryginalną historię gry oraz 6 oryginalnych,
  • 12 poziomów specjalnej edycji.

Alien Breed-Android-Screen

Swoją grafiką na dzień dzisiejszy gra nie „powala” z nóg, ale dla kolekcjonerów i graczy z dłuższą brodą pozycja ta powinna być obowiązkowa w spisie zainstalowanych aplikacji.

Alien Breed-Android-Screen2

Grę można zakupić w sklepie Google Play.