Kruger&Matz Edge 1161 – 11,6″, Intel Core M, Windows 10, klawiatura i wiele więcej | Tabletowo.pl

Kruger&Matz Edge 1161 – 11,6″, Intel Core M, Windows 10, klawiatura i wiele więcej

Dołącz do dyskusji 0

Z samego rana pisałam o najnowszym smartfonie w ofercie Kruger&Matz, Live 3. Ale to nie jest jedyna nowość zaprezentowana dziś podczas konferencji prasowej marki, która ma wielkie ambicje, by stać się rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jak stwierdził jej twórca, Michał Leszek, „jestem na tyle głupi, by w to wierzyć, ale i na tyle mądry, by to zrealizować”. Najnowsze produkty pokazują, że Kruger&Matz obrał zdecydowanie dobrą drogę. Przykładem tego jest również najnowszy tablet hybrydowy z Windowsem 10 i procesorem Intel Core M, Kruger&Matz Edge 1161.

Urządzenie jest najdroższym sprzętem mobilnym w ofercie tej marki. Wycenione zostało na 1949 złotych. Do tego możemy dokupić dedykowaną klawiaturę za 149 złotych. Kwoty te nie należą do najwyższych, co sugeruje, że mamy do czynienia z ciekawą specyfikacją – zwłaszcza, że mówimy o sprzęcie b-brandu. Spójrzmy zatem, co oferuje.

Parametry techniczne Kruger&Matz Edge 1161:
– wyświetlacz 11,6″ Full HD,
– Windows 10,
– procesor Intel Core M,
– 4GB RAM,
– 64GB pamięci wewnętrznej,
– Bluetooth,
– WiFi,
– akumulator o pojemności 9500 mAh,
– port USB 3.0,
– aparat,
– kamerka.

Nieźle, prawda? A całość zamknięta w aluminiowej obudowie z regulowaną podstawką.

image image image

Oprócz modelu Edge 1161 zaprezentowany został jego tańszy odpowiednik, Edge 1160, za 1199 złotych4 (+ klawiatura za 149 złotych). Urządzenie zostało zamknięte w takiej samej obudowie, co wariant droższy. Różni się pod względem specyfikacji – mamy tu czterordzeniowy Intel Atom (zaraz postaram się dowiedzieć który konkretnie) i 2GB RAM.

image

Jak Wam się podobają najnowsze tablety Kruger&Matz?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona