Krótko: Sony Xperia Z4 nie zadebiutuje na targach MWC 2015 | Tabletowo.pl

Krótko: Sony Xperia Z4 nie zadebiutuje na targach MWC 2015

Dołącz do dyskusji 0

Wszystkie wcześniejsze źródła informowały nas, że Sony Xperia Z4 zadebiutuje na targach MWC 2015 w Barcelonie. Dziś pojawiła się wiadomość, że japońska firma nie planuje żadnego dużego eventu na nadchodzące, marcowe targi.

Jakiś czas temu Sony informowało, że w tym roku zaprezentuje około 30% mniej smartfonów i telewizorów niż w ubiegłym roku. Z najnowszych informacji wynika, że obietnice te mogą być prawdą, a w tym roku poznamy tylko jednego flagowca z logo Sony na obudowie.

Jeśli Sony Xperia Z4 nie zadebiutuje na MWC 2015, to kiedy możemy spodziewać się jej debiutu? Moim zdaniem, najbardziej prawdopodobnym terminem są wrześniowe targi IFA. Poprzednia generacja, czyli Xperia Z3, została zaprezentowana na IFA 2014, więc myślę, że Sony może prezentować kolejne flagowce właśnie podczas tych targów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona