Krótko: pierwszy wyciek Androida 5.0 dla LG G2 | Tabletowo.pl

Krótko: pierwszy wyciek Androida 5.0 dla LG G2

Dołącz do dyskusji 0

LG G2 jest jednym z najlepiej ocenianych ostatnio phabletów. Wiele osób doceniło jego pojemną baterię, ciekawie umiejscowione tylne przyciski, cienkie ramki czy dobry ekran. Jednak przestarzała nakładka potrafiła uprzykrzyć życie. 

Na szczęście LG nie pozostawiło użytkowników G2 na lodzie i wiadomo było, że na początku 2015 roku ma pojawić się Android 5.0 dla tego urządzenia. W sieci pojawił się właśnie pierwszy wyciek kompilacji dla LG G2 F320L, który dedykowany jest koreańskiemu rynkowi. A więc Polacy sobie tej wersji systemu nie zainstalują.

Android-5.0.1-LG-G2

Taki wyciek dobrze wróży na przyszłość. Po screenach widać, że G2 dostanie nie tylko Androida 5.o, ale odziedziczy również nakładkę interfejsu od młodszego brata. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać i mieć nadzieję, że update będzie tak samo szybko, jak przy aktualizacji G3 do Androida Lollipop.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona