Krótko: Oficjalny start YouTube Gaming | Tabletowo.pl

Krótko: Oficjalny start YouTube Gaming

Dołącz do dyskusji 0

Stało się. Po nieudanej próbie zakupu Twitcha, który ostatecznie trafił w ręce Amazonu, Google oficjalnie startuje dzisiaj z YouTube Gaming, o którym pierwsze wieści z Mountain View pojawiły się w połowie czerwca. Co bardzo ważne, usługa powinna działać we wszystkich krajach, gdzie jest dostępny YouTube. Oczywiście początkowo będzie dostępna wyłącznie w języku angielskim, ale z czasem pojawi się więcej dostępnych języków.

YouTube Gaming pozwoli na streamowanie naszej rozgrywki z gier, ale to rzecz jasna nie koniec jego możliwości. Jedną z najciekawszych i najbardziej przydatnych na co dzień opcji będzie sortowanie filmów z YouTube według naszych ulubionych tytułów oraz treści, a także popularności w sieci.

Poza tym pozwoli na powtórne odtworzenie maksymalnie czterogodzinnego streamu, jeżeli autor na to pozwoli. Oficjalny start został zaplanowany na dzisiaj, natomiast niedługo pojawią się odpowiednie aplikacje dla Androida oraz iOS, aktualnie tylko w języku angielskim. Już wkrótce się przekonamy, czy Twitch nareszcie doczekał się groźnego konkurenta.

źródło: Ars Technica

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona