Krótko: HTC One M9 na pierwszym filmie | Tabletowo.pl

Krótko: HTC One M9 na pierwszym filmie

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawił się pierwszy materiał wideo, na którym widać całkowity wygląd oraz częściową funkcjonalność najnowszego flagowca tajwańskiego koncernu, HTC One M9.

Na filmie w większości przedstawiane są funkcje aparatu. Oprócz tego znajdziemy informację, że system w HTC One M9 zostanie wyposażony w możliwość wyboru motywów, a na froncie znajdziemy całkiem nowe głośniki BoomSound Dobly Audio Surround. Smartfon dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: złotej, srebrnej oraz szarej. Jeśli jesteście zainteresowani dokładnym wyglądem oraz funkcjami HTC One M9, odsyłam Was do filmu poniżej.

http://youtu.be/8iE70XFxV_w

Wszystko wskazuje na to, że właśnie tak będzie wyglądał HTC One M9. Czy tak rzeczywiście będzie dowiemy się już za kilka dni podczas targów MWC 2015 w Barcelonie. Moim zdaniem z takim wyglądem HTC niestety nie wnosi zbyt wiele nowości, ale nie zmienia to faktu, że nadal jest to elegancki telefon. A Wam taki wygląd najnowszego flagowca tajwańskiego producenta przypadłby do gustu?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona