Krótko: Google Inbox wychodzi na iPada, Firefoxa i Safari 18

Krótko: Google Inbox wychodzi na iPada, Firefoxa i Safari

Google szaleje, a użytkownicy iPadów powinni zacierać ręce. Wczoraj pisałem o aktualizacji Google Play Music, która wprowadzała wsparcie dla iPada. Dzisiaj na oficjalnym blogu Gmail ukazał się news informujący o wprowadzeniu klienta poczty Inbox właśnie dla tabletów Apple oraz przeglądarek Firefox i Safari.

inboxipfs

Inbox to klient poczty e-mail, którego domeną jest upraszczanie naszego życia poprzez inteligentne segregowanie maili, wyciąganie z nich kluczowych informacji oraz powiadamianie nas o nich w odpowiednim momencie.

Jak zapewne pamiętacie aplikacja Inbox od samego początku dostępna była dopiero po otrzymaniu specjalnego zaproszenia czy to od Google (po zapisaniu się na listę), czy też od znajomych, którzy już dostali takie zaproszenie przed nami. Na początku o zaproszenie było wyjątkowo trudno i ludzie przekrzykiwali się w organizowaniu konkursów, gdzie nagrodą było właśnie zaproszenie. Po pewnym czasie kwestia ta nie stanowiła już problemu, ale Inbox dostępny był tylko na urządzenia z Androidem, iPhone oraz w przeglądarce Chrome. Po dużym bum na starcie Inbox odszedł lekko w niepamięć, ale możliwe, że od dzisiaj ulegnie to zmianie wraz z wypuszczeniem tego produktu na inne platformy.

[button link=”https://itunes.apple.com/us/app/inbox-by-gmail-inbox-that/id905060486″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.inbox” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”]

PS: Ciekawe kiedy zobaczymy Inbox na Windows Phone. ;)