Krótko: Amazon Prime Music ma nową funkcję | Tabletowo.pl

Krótko: Amazon Prime Music ma nową funkcję

Dołącz do dyskusji 0

Obecnie coraz popularniejsze stają się usługi, które zajmują się streamingiem muzyki. Nie ma się co temu dziwić. Możliwość słuchania niezliczonej ilości utworów w dowolnym czasie i miejscu jest bardzo przyjemna. Dlatego też Amazon wzbogacił swoją usługę Prime Music o przydatną funkcję.

Nie samą muzyką człowiek żyje – dla każdego subskrybenta Prime Music będzie dostępna pełna wersja Prime Stations. Oznacza to nieograniczony dostęp do książek oraz filmów. W dodatku aplikacja ma wybierać odpowiednie playlisty, bazując na tym, czego słuchaliśmy lub dopiero zakupiliśmy. Uważam, że nie jest to żaden killer-feature.

Moim zdaniem Amazon Prime Music nie jest równie rewolucyjna, jak to zapewnia nas producent. Moim zdaniem jest na równi z Pandorą, Spotify czy Deezer. Choć nielimitowany dostęp do dodatkowych multimediów może okazać się kluczowy przy wyborze usługi.

Na razie dostęp do nowej aplikacji mają użytkownicy tabletów serii Fire, urządzenia z iOS-em, komputerów pracujących w oparciu o Windowsa i OS X. Wersja na Androida jest już przygotowywana.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona