Krótko: 57 000 smartfonów Lumia dla pracowników BMW | Tabletowo.pl

Krótko: 57 000 smartfonów Lumia dla pracowników BMW

Dołącz do dyskusji 0

Jak tylko ta wiadomość potwierdzi się oficjalnie, będzie to niewątpliwie ogromny sukces Windows Phone i Microsoftu.

Według serwisu WParea.de ten bawarski producent samochodów do połowy roku 2015 chce wdrożyć ponad 57 000 smartfonów Lumia dla swoich pracowników. Mają one zastąpić starsze modele Nokii oparte o Symbiana, których używano dotychczas. Źródła zbliżone do BMW podają, że większość pracowników otrzyma tańszą Lumię 630, a kierownicy, dyrektorzy i zarząd – Lumię 930.

Nokia Lumia 1

Korporacje to duża szansa dla Microsoftu i Windows Phone (wkrótce po prostu „Windows 10”). Wiele dużych firm nie decyduje się na smartfony z Androidem ze względu na luki bezpieczeństwa i większe zagrożenie wirusami. iPhone’y z kolei są za drogie, żeby wyposażyć w nie szeregowych pracowników. Korporacje szansą dla WP? Wszystko na to wskazuje. Nie tylko w Niemczech, ale i w Polsce. Kilkutysięczna firma, w której pracuję, również jest w trakcie przenoszenia się do ekosystemu Microsoftu z Lumiami 635.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona