Korzystasz z Google Drive? Google obniża ceny! | Tabletowo.pl

Korzystasz z Google Drive? Google obniża ceny!

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli korzystacie z chmur, na pewno znacie Dysk Google od… Google. Usługa wystartowała 2 lata temu i w swoich założeniach ma bezpłatne i płatne limity miejsca dyskowego w zależności od potrzeb użytkownika. Przez ostatnie 24 miesiące ceny pakietów nie ulegały zmianie, będąc cały czas na jednym poziomie. Dziś Google swoim użytkownikom postanowiło pójść na rękę, obniżając stawki abonamentowe za swoje usługi w ramach Dysku Google. Jeżeli na Waszych tabletach i komputerach korzystacie aktywnie z Dysku od Giganta, rozważcie zakup dodatkowej przestrzeni – od teraz jest naprawdę tanio.

Za darmo – jak i wcześniej – użytkownik dostaje od Google 15 GB przestrzeni na swoje dane. Jeśli chcielibyście uzyskać więcej przestrzeni, nie ma najmniejszego problemu. Od teraz miesięczny koszt wykupienia 100 GB w Dysku Google to 1,99 dolara (wcześniej 4,99 dolara miesięcznie). W przypadku, gdyby 100 GB nie wystarczyło na Wasze zdjęcia, muzykę i pliki, to od teraz za 9,99 dolara miesięcznie (wcześniej aż 49,99 dolarów/mc) możecie zakupić aż 1 TB przestrzeni dyskowej. 10 TB kosztuje 99,99 dolarów. Wygląda na to, że Google chcąc zyskać przychylność użytkowników praktycznie znokautował konkurencję cenowo. Dropbox za 100 GB przestrzeni żąda 9,99 dolarów miesięcznie, Microsoft – 50 dolarów rocznie.

Jeżeli chcielibyście skorzystać z nowych cenników, wystarczy udać się na te stronę, będąc zalogowanym na swoim koncie Google. Jeśli lubicie usługi Google oraz dużo korzystacie z wygody jaką oferuje chmura, być może warto skorzystać.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona